Domů > dospělí, žactvo, závody > Začátek zimní sezóny 2019

Začátek zimní sezóny 2019

10.01.2019

Náš Klub biatlonu Trefa zahájil sezónu 2019

Konečně na horách napadl sníh a mohly se uspořádat první závody. Velice nás těší, že náročná příprava, kterou děti na podzim absolvovaly, se vyplatila. První závody absolvovaly děti na oblastním závodě v Jablonci 29.12.2018, kterých se díky vánočním svátkům nezúčastnili všichni naši závodníci. První místo vybojoval František Jelínek a třetí místo Jakub Kašpar. Dalších šest dětí bylo do desátého místa.

Ve dnech 29 a 30.12.2018 se konal Český pohár dorostu a dospělých v Novém Městě na Moravě. I zde se našim starším sportovcům dařilo. V sobotním závodě ve sprintu krásné 3.místo vybojovaly Markéta Schejbalová a Michaela Kašparová ve svých kategoriích. V nedělním závodě s hromadným startem se znovu zadařilo našim odchovancům v dorosteneckých kategoriích, kdy 2.místo obsadila Anežka Hendrychová a 4.místo Michaela Kašparová spolu s Ladislavem Schejbalem ve svých kategoriích.

Další přípravný závod pro žáky se konal 2.1.2019 v Novém Městě na Moravě. Zde se představily i děti, které nebyly v Jablonci a předvedly také skvělé výsledky. Běžel se sprint volnou technikou a v nejstarších žákyních vybojovala zlatou medaili Eliška Fiedlerová a stříbro Tereza Schejbalová a další tři děti se umístily do desátého místa.

Zatím poslední přípravné závody proběhly 5. a 6.1. v Harrachově. To byl pro naše děti zatím nejúspěšnější závod. V sobotním závodě ve sprintu volnou technikou vybojovali 1.místo František Jelínek, Šárka Fiedlerová a Eliška Fiedlerová, 2.místo Martin Hála a Jakub Kašpar. V nedělním stíhacím závodě vybojoval 1.místo František Jelínek, 2.místo Eliška Fiedlerová, 3.místo Šárka Fiedlerová, Jakub Kašpar a Martin Hála. Dalších pět našich závodníků bylo do desátého místa ve svých kategoriích.

Komentáře jsou uzavřeny.

Sponzoři

Zde je místo pro všechny, kdo podporují naši činnost.

Motivační citát
Existuje jen jeden způsob, jak v něčem uspět a to je dát do toho všechno. Vince Lombardi

Počet závodníků
30

Kontakt


Klub biatlonu Trefa, p.s.
Jizerská 916
293 06 Kosmonosy

TOPlist

Po soustředění v Jablonci n. N. nás čeká třetí kolo ČP v Jilemnici ve dnech 7.-8.9.2019