Staré Město pod Landštejnem 7.5. 2016

Další oblastní závod jsme absolvovali ve ,,Staráči,,. Do jejich krásného areálu jsme se vydali především proto, že zde na konci sezóny proběhne Mistrovství republiky žáků v letním biatlonu. Chtěli jsme zde i potrénovat, tak jsme vyrazili už v pátek. Po tréninku jsme se dobře najedli a přespali ve velmi hezkém penzionu Adria a ráno vyrazili na vytrvalostní závod. Ten proběhl za slunečného počasí a opět nám přinesl spoustu úspěchů. Čtyři vítězství ( Eliška, Anežka, Markéta a poprvé i Pepa ), tři druhá místa ( Honzík, Terezka a Terka ) a dvě veteránské třetí místa ( Honza a Láďa ). Ještě nesmíme zapomenout na druhé místo Niny z Jílového, která s námi tento závod absolvovala. Odpoledne jsme ještě postavili šest štafet do závodu o pohár České Kanady a získali hezké třetí místo ( Terka, Anežka a Láďa ).

Dalšího oblastního závodu v Roškopově ve stejný den se zúčastnila naše malá odloučená jednotka a díky Kubanovi i ta přivezla domů jedno vítězství.

Všem borcům děkujeme za příkladnou bojovnost a neustále se lepšící výkony. A také samozřejmě všem co pomáhali se zajištěním obou závodů.

Fotky od Markéty, Terky, Moniky a Luboše najdete jako vždy ve fotogalerii:

https://kbtrefa.8u.cz/fotogalerie-7/leto-2016/stare-mesto-pod-landstejnem-7-5-2016/

Video na našem Youtube kanále:

Oficiální výsledky:

Staré Město pod Landštejnemhttp://www.biatlon.cz/vysledky-81/zavod/regionalni-zavod-cp-vysledkova-listina-61/

Roškopovhttp://www.biatlon.cz/vysledky-81/zavod/regionalni-zavod-cp-vysledkova-listina-60/

 

LS

 

 

 

KB Trefa žactvo obhájilo titul nejlepšího týmu za sezónu 2023 !!!