Domů > závody > Jablonec nad Nisou 15.5. 2016

Jablonec nad Nisou 15.5. 2016

17.05.2016

Nedělní oblastní dvojzávod byl těžkou zkouškou pro všechny naše závodníky. Teplota jen velmi lehce nad nulou, pravidelný přísun dešťových kapek a dva závody, to byl boj. Ale musíme opět všechny pochválit jak tento náročný úkol zvládli. 27 závodníků našeho oddílu předvedlo 53 skvělých výkonů a pokud se někomu nedařilo dle jeho představ, tak to jistě příště napraví. Získali jsme v těžké konkurenci dvacet umístění na stupních vítězů. Teď bude konečně jeden víkend volný ( až na sobotní brigádu na střelnici ) a za čtrnáct dní nás čekají Ruprechtice ( opět dvojzávod v neděli ), poslední závody před prvním pohárovým kolem v Letohradu.

Foto: ze čtyřset fotek od Pepy a Hendrychů a Výtvarů jsem vybral stovku a ta je ve fotogaleri ( pokud jsem nějakou hezkou nedal, tak se omlouvám, ale bylo to náročné -:) )